NOVINKA PRO DĚTI: YELLOW SISTERS - JARNÍ ZVĚŘINEC

Přijďte se rozjařit s dětmi v sobotu 7.dubna v 16 hod. na první koncert ve Viole určený pro děti a jejich dospělé.

Yellow Sisters - ženské vokální kvarteto jsou nejoriginálnější českou a cappellou. S lehkostí procházejí napříč žánry soulu, funku, R´n´B, world music, jazzu a reggae, jejich tvorba je ryze autorská. Ve Viole představí svůj program pro děti, který zahrnuje písničky z alb Zvěřinec 1 a 2, krásné divadelní rekvizity, nový videoklip Čápi letí, hlasy a beatbox.

Krteček, naháči, krokodýl, veverka, vlaštovka, mravenci... to všechno jsou zvířátka z CD Yellow Sisters: Zvěřinec. Z navazující desky Zvěřinec 2 uslyšíte např.kunu ve střeše, trpaslíky, plyšového slona, skřítka Mášrádmáka, luční vílu a další.


 Vážení diváci, od ledna 2018 přijímáme v pokladně divadla platební karty.


Předprodej vstupenek na měsíc KVĚTEN 2018 bude z důvodu velikonočních svátků zahájen v úterý 3. dubna v 16 hodin.


V listopadu 2017 vstoupila na pulty českých knihkupectví kniha režisérky Lídy Engelové Sto růží v bidetu. S divadlem Viola začala Lída Engelová spolupracovat už v jeho počátcích a jeho téměř kmenovou režisérkou je dodnes. Knihu Sto růží v bidetu, kterou vydalo nakladatelsví PRÁH, můžete zakoupit nejen v knihkupectvích, ale také ve Viole. Pokud bude paní režisérka na některé ze svých inscenací přítomna, ráda vám svou knihu podepíše.