ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ!

Vážení diváci, velice se omlouváme, ale představení HODNĚ SMÍCHU A PÁR SLZ dne 20.4. je z důvodu náhlého onemocnění ZRUŠENO. Vstupenky je možné vyměnit nebo vrátit v pokladně divadla nejpozději do 2.5. 2017. Děkujeme za pochopení!


 ZMĚNA V PROGRAMU!

Ze zdravotních důvodů dochází dne 24.dubna ke změně v programu. Místo plánovaného představení Šunen Romale - Poslyšte Romové uvedeme večer s Bárou Hrzánovou s názvem Bára Hrzánová vypráví, čte a zpívá. Vstupenky na toto představení zůstávají v platnosti, popř. je můžete vyměnit nebo vrátit do 5. května v pokladně divadla (nevztahuje se na představení Večer s Milanem Lasicou). Děkujeme za pochopení.


  POZOR – ZMĚNA V TERMÍNU PŘEDPRODEJE VSTUPENEK!

Vážení diváci, od března 2017 dochází ke změně data předprodeje vstupenek. Předprodej vstupenek na další měsíc bude zahájen vždy
PRVNÍ PONDĚLÍ PŘEDCHOZÍHO MĚSÍCE.

Na měsíc ČERVEN začne předprodej, z důvodu státního svátku, v úterý 2. května v 16 hodin. Červnový program divadla naleznete na našich webových stránkách. 


  Vážení diváci,

se zavedením elektronické evidence tržeb v divadelním baru je možné očekávat prodloužení času potřebného k vyřízení vašich objednávek. Přijďte raději o chvíli dřív nebo využijte našeho systému předobjednávek.


 

Od jara jsou v prodeji dárkové poukazy v hodnotě nejen 500,- Kč, ale nově také v hodnotě 700,-Kč. Více na DÁRKOVÉ POUKAZY.